KARIÉRA

Společnost NOSTA, s.r.o. zaměstnává autorizované techniky a inženýry ve výstavbě (v souladu se zákonem č.360/1992 Sb.), dále pak odborné pracovníky technických a dělnických profesí potřebných k realizaci staveb. Důraz je kladen na vstřícnost, spolehlivost, tvořivost a technickou profesionalitu všech pracovníků.

V současnosti hledáme vhodné uchazeče na pracovní pozice:

 • KLEMPÍŘ - POKRÝVAČ (IZOLATÉR)
  Nabízíme: - pracovní poměr v Novém Jičíně a na stavbách prováděných firmou NOSTA, s.r.o. Požadujeme: - střední odborné vzdělání s výučním listem
 • STAVEBNÍ TECHNIK - STAVBYVEDOUCÍ
  Nabízíme: - pracovní poměr na dobu neurčitou v Novém Jičíně a na stavbách prováděných firmou NOSTA, s.r.o. Požadujeme: - SŠ/VŠ stavebního zaměření, - smysl pro technický detail, - znalost čtení výkresové dokumentace, - uživatelská znalost na PC (Word, Excel, Outlook…), - znalost programu KROS, CALIDA, RTS výhodou. Velkou výhodou je autorizace v oboru pozemní, nebo dopravní stavby.
 • TESAŘ STAVEBNÍ
  Nabízíme: - pracovní poměr v Novém Jičíně a na stavbách prováděných firmou NOSTA, s.r.o. Požadujeme: - vyučení v oboru, - praxe 3 roky, - řidičský průkaz sk. B, - lešenářský průkaz výhodou.
 • ZEDNÍK - OBKLADAČ
  Nabízíme: - pracovní poměr v Novém Jičíně a na stavbách prováděných firmou NOSTA, s.r.o. Požadujeme: - vyučení v oboru, - praxe 3 roky, - řidičský průkaz sk. B.
 • STAVEBNÍ STROJNÍK, ŘIDIČ
  Nabízíme: - pracovní poměr v Novém Jičíně a na stavbách prováděných firmou NOSTA, s.r.o. Požadujeme: - praxe 5 let, - profesní řidičský průkaz sk. C, nad 7,5 t, - strojnický průkaz, - elektronická karta řidiče výhodou.

Máte-li zájem o jinou pracovní pozici, využijte níže uvedený kontaktní formulář: