Stavby a rekonstrukce

Kariéra

Nabídka zaměstnání

Společnost NOSTA, s.r.o. zaměstnává autorizované techniky a inženýry ve výstavbě (v souladu se zákonem č.360/1992 Sb.), dále pak odborné pracovníky technických a dělnických profesí potřebných k realizaci staveb. Důraz je kladen na vstřícnost, spolehlivost, tvořivost a technickou profesionalitu všech pracovníků.

Benefity pro naše zaměstnance

Společnost NOSTA, s.r.o. má trvalý zájem na motivaci svých zaměstnanců. Základními motivačními pilíři jsou mzda, vzdělávání a benefity. Mezi nejdůležitější benefity patří stravné, 5 týdnů dovolené, odměny za odpracované roky při životních jubileích, možnost využívání firemních telefonů a aut pro soukromé účely, společné firemní akce a další. Důraz je kladen na zdravotní preventivní péči a bezpečnost při práci. Navíc mohou zaměstnanci získat odměny za plnění specifických firemních cílů orientovaných na výsledek.

Nabídka pracovních pozic

Hledáme montéra squashových kurtů

Nabízíme:

  • atraktivní zaměstnání v naší stabilní dceřiné společnosti ASB SQUASH s.r.o. s působností po celém světě

Náplň práce:

  • výroba komponentů pro squashové kurty ve výrobní hale v sídle firmy
  • montáž squashových kurtů v tuzemsku a zejména v zahraničí
  • renovace squashových kurtů

Požadujeme:

  • SOU/SŠ technického směru
  • Základní znalost anglického jazyka podmínkou
  • Minimálně 2 roky praxe v řemeslné výrobě
  • Znalost čtení výkresové dokumentace výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B (ŘP skupiny C výhodou)
  • Průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku výhodou
  • Svářečský průkaz výhodou

Klempíř - pokrývač (izolatér)

Nabízíme:

  • pracovní poměr v Novém Jičíně a na stavbách prováděných firmou NOSTA, s.r.o.

Požadujeme:

  • střední odborné vzdělání s výučním listem