PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

ROZPOČTÁŘ - PŘÍPRAVÁŘ

Nabízíme: Pracovní poměr na dobu neurčitou v Novém Jičíně a na stavbách prováděných firmou NOSTA, s.r.o. Zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí. Zaměstnanecké výhody: pět týdnů dovolené, stravenky, zaměstnání ve stabilní společnosti, ostatní firemní výhody a benefity. Požadavky: Pozice je vhodná pro absolventy VŠ/SŠ stavebního zaměření, ale také zájemce s praxí v daném oboru. Požadujeme smysl pro technický detail a znalost čtení výkresové dokumentace. Znalost programu KROS výhodou. Pracovní náplň: Kalkulace staveb včetně souvisejících činností (zpracování výkazu výměr apod.). Tvorba cenových nabídek do veřejných soutěží. Příprava zakázek pro realizaci staveb. Výběrové řízení na dodávku prací a materiálů (jednání se subdodavateli). Koordinace a metodická činnost v oblasti přípravy a výroby.

Základní osobní údaje:

Titul: E-mail:*
Jméno:* Mobil:*
Příjmení:* Telefon:
Datum narození:*  
Trvalé bydliště:*

Vzdělání:

Dosažené:*
Název školy:
Obor:
Rok ukončení:

Průběh zaměstnání:

Průběh zaměstnání uveďte tak, aby na prvním místě bylo uvedeno Vaše současné nebo poslední zaměstnání.

Zaměstnavatel:Pozice:Od (rok):Do (rok):

Absolvovaná školení, kurzy

Autorizace, certifikace, oprávnění, jeřábnický, svářečský průkaz aj.

Typ školení/kurzu:

Znalosti práce s PC:

Word
Excel
PowerPoint
Outlook
Internet
Jiné:

Jazykové znalosti:

Angličtina 
Němčina 
Jiné
Jiné

Termín možného nástupu:

Datum:

Očekávaný hrubý měsíční plat - nástupní (v Kč):

Částka:*

Jiná sdělení:

Prostor pro vložení souborů:

Zde můžete vložit Váš životopis, reference, motivační dopis aj. Maximální velikost jednoho souboru 1 MB, větší soubory budou ignorovány.

Příloha č.1:
Příloha č.2:
Příloha č.3:
Příloha č.4:

Společnost NOSTA, s.r.o., IČ 47671416 prohlašuje, že veškeré poskytnuté údaje budou shromažďovány a zpracovávány pouze pro vlastní potřebu a že tyto údaje neposkytne třetím stranám.

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č 101/2000 Sb o ochraně osobních údajů, souhlasím se zpracováním veškerých osobních údajů poskytnutých NOSTA, s.r.o. Tyto údaje poskytuji za účelem získání zaměstnání. Svůj souhlas uděluji na dobu 12 měsíců od data odeslání tohoto dotazníku.