V současnosti hledáme vhodné uchazeče na pracovní pozice:

 • ROZPOČTÁŘ - PŘÍPRAVÁŘ
  Nabízíme: Pracovní poměr na dobu neurčitou v Novém Jičíně a na stavbách prováděných firmou NOSTA, s.r.o. Zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí. Zaměstnanecké výhody: pět týdnů dovolené, stravenky, zaměstnání ve stabilní společnosti, ostatní firemní výhody a benefity. Požadavky: Pozice je vhodná pro absolventy VŠ/SŠ stavebního zaměření, ale také zájemce s praxí v daném oboru. Požadujeme smysl pro technický detail a znalost čtení výkresové dokumentace. Znalost programu KROS výhodou. Pracovní náplň: Kalkulace staveb včetně souvisejících činností (zpracování výkazu výměr apod.). Tvorba cenových nabídek do veřejných soutěží. Příprava zakázek pro realizaci staveb. Výběrové řízení na dodávku prací a materiálů (jednání se subdodavateli). Koordinace a metodická činnost v oblasti přípravy a výroby.
 • KLEMPÍŘ - POKRÝVAČ (IZOLATÉR)
  Nabízíme: - pracovní poměr v Novém Jičíně a na stavbách prováděných firmou NOSTA, s.r.o. Požadujeme: - střední odborné vzdělání s výučním listem
 • STAVEBNÍ TECHNIK - STAVBYVEDOUCÍ
  Nabízíme: - pracovní poměr na dobu neurčitou v Novém Jičíně a na stavbách prováděných firmou NOSTA, s.r.o. Požadujeme: - SŠ/VŠ stavebního zaměření, - smysl pro technický detail, - znalost čtení výkresové dokumentace, - uživatelská znalost na PC (Word, Excel, Outlook…), - znalost programu KROS, CALIDA, RTS výhodou. Velkou výhodou je autorizace v oboru pozemní, nebo dopravní stavby.
 • TESAŘ STAVEBNÍ
  Nabízíme: - pracovní poměr v Novém Jičíně a na stavbách prováděných firmou NOSTA, s.r.o. Požadujeme: - vyučení v oboru, - praxe 3 roky, - řidičský průkaz sk. B, - lešenářský průkaz výhodou.
 • ZEDNÍK - OBKLADAČ
  Nabízíme: - pracovní poměr v Novém Jičíně a na stavbách prováděných firmou NOSTA, s.r.o. Požadujeme: - vyučení v oboru, - praxe 3 roky, - řidičský průkaz sk. B.
 • STAVEBNÍ TECHNIK S AUTORIZACÍ V OBORU DOPRAVNÍ STAVBY
  Nabízíme: - pracovní poměr v Novém Jičíně a na stavbách prováděných firmou NOSTA, s.r.o. Požadujeme: - SŠ/VŠ se stavebním zaměřením, - praxe ve funkci stavebního technika, stavbyvedoucího v oblasti dopravních staveb, - zkušenosti s bezprostředním řízením pracovníků a organizování práce na stavbách, - zkušenosti se zpracováním rozpočtů staveb, - PC (WORD, EXCEL, OUTLOOK), - řidičský průkaz skupiny „B“, - podmínkou je autorizace v oboru dopravní stavby.
 • STAVEBNÍ STROJNÍK, ŘIDIČ
  Nabízíme: - pracovní poměr v Novém Jičíně a na stavbách prováděných firmou NOSTA, s.r.o. Požadujeme: - praxe 5 let, - profesní řidičský průkaz sk. C, nad 7,5 t, - strojnický průkaz, - elektronická karta řidiče výhodou.

Máte-li zájem o jinou pracovní pozici, využijte níže uvedený kontaktní formulář: